fbpx

Radio NutaFM.pl

W portalu NutaFM.pl planowane jest uruchomienie RADIA INTERNETOWEGO na antenie którego promowana będzie twórczość polskich muzyków. 

Każdy polski zespół/wykonawca może za darmo przesłać do nas swoje nagrania, które będą odtwarzane na antenie Radia NutaFM.

  • wyślij do nas nagrania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (na początku tytułu napisz "DO RADIA", w mailu podaj koniecznie dane kontaktowe do kontaktu zwrotnego)

  • wyślij maksymalnie 7 nagrań (najbardziej pożądany format to mp3)

  • nagrania muszą spełniać minimalne wymagania jakościowe (nagrania ze zbyt dużą ilością szumów i zakłóceń w tle nie będą emitowane)

  • publikacja utworów na antenie Radia NutaFM jest bezpłatna.

  • nadsyłając do nas utwory muzyczne do emisji w radiu internetowym wyrażasz zgodę na ich bezpłatną publikację i potwierdzasz, że przysługuje Ci prawo do własności intelektualnej nadesłanych materiałów. W mailu prosimy o dopisanie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na bezpłatną publikację przesłanych nagrań na łamach Radia NutaFM.pl, a także potwierdzam, że przysługuje mi prawo własności intelektualnej do nadesłanych materiałów (lub działam za zgodą autora)"

  • NutaFM.pl zastrzega sobie prawo do nieemitowania utworów nie spełniających wymagań jakościowych lub merytorycznych.

  • Osoba nadsyłająca materiał zostanie poinformowana o fakcie dodania utworu do playlisty Radia NutaFM.pl

Aktualnie jesteśmy w trakcie kompletowania materiału muzycznego do publikacji na antenie radia. O uruchomieniu radia poinformujemy na łamach portalu NutaFM.pl oraz drogą mailową wszystkich nadsyłających materiały.

 

Playlista Radia NutaFM >>

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT